S1W4 Trzeci sektor w szkole – N.Frańczuk (sala 109)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
11:00 - 12:00

Lokalizacja
Sala 109

Kategorie


Warsztaty o korzyściach płynących ze współpracy pomiędzy szkołą a stowarzyszeniem czy fundacją. Zajęcia będą miały charakter warsztatowy. W kilku słowach zostanie przedstawiona historia i działalność Stowarzyszenia Sapere Aude działającego przy Zespole Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu. Następnie prowadzący zachęci do dyskusji na temat 3 sektora w szkole. 100% praktyki i minimum teorii. Od psychologii prowadzenia organizacji po finanse i sprawy kadrowe.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.