S1W5 Jak uczyć programowania maluchów? E.Kaczałka, M.Wartel (sala 31)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
11:00 - 12:00

Lokalizacja
Sala 31

Kategorie


Zajęcia z iPadem, Dashem, Photonem i Ozobotami. Robotyka z klockami LEGO Education WeDo2.0 w edukacji wczesnoszkolnej.
Niezawodne, intuicyjne i atrakcyjne narzędzia jak iPad, Ozobot, Photon, Dash, klocki LEGO WeDo 2.0 to prosta nauka programowania dla młodszych dzieci. Podczas warsztatów zaprezentujemy propozycje zajęć dla uczniów klas I-III, podczas których będziemy uczyć najmłodszych programowania z wykorzystaniem robotów. Zbudujemy i zaprogramujemy robota oraz przybliżymy jego mechaniczne rozwiązania. Nowoczesne technologie świetnie sprawdzają się w utrwalaniu materiału lub wprowadzaniu nowego. Doskonale sprawdzają się we wszelkich zadaniach dydaktycznych związanych z informatyką i robotyką. Ilość zabawy i nauki jest nieograniczona tak jak nieograniczona jest kreatywność dzieci związana z rysowaniem i planowaniem tras po których jeżdżą roboty. Jednym słowem ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.