S1W7 Nauczycielu zobacz, jak zaskoczyć swoich uczniów – czyli praktyczne sztuczki Pana Belfra… D.Łasiński (sala 103)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
11:00 - 12:00

Lokalizacja
Sala 103

Kategorie


Czy podobnie jak mi, brakuje Ci czasu na lekcji na eksperymenty i ich sensowne omówienie? A może masz wrażenie, że uczniowie bardziej czekają na czarodziejskie lub cyrkowe sztuczki, a nie na analizę tego co i dlaczego się dzieje?
Jestem nauczycielem chemii i od lat staram się usprawniać swoją pracę. Tworzę materiały multimedialne, testy interaktywne, czy poradniki na blogu, które mają pomóc uczniowi w opanowaniu materiału. Ostatnio bardzo zaciekawiły mnie możliwości zastosowania rozwiązań chmurowych w połączeniu z danymi zbieranymi przez mobilne laboratoria przyrodnicze SenseDisc. W ten sposób, dzięki nowym technologiom w edukacji, udaje mi się przeprowadzić eksperyment, omówić jego wyniki w oparciu o konkretne dane i udostępnić je uczniom w celu przygotowania wspólnego raportu z doświadczenia.
A to wszystko w ciągu 45 minut lekcji.
Jak to zrobić?
Pokażę Ci na moich warsztatach.
Serdecznie zapraszam.
Dawid Łasiński – Pan Belfer

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.