S2W1 Narzędzia dla nauczyciela – Klasa i Zadane – D. Madej, Cortland – sala 208a

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
12:10 - 13:10

Lokalizacja
Sala 208a

Kategorie


Dowiedz się, jak zamienić iPada w asystenta nauczyciela, który podczas zajęć pomaga prowadzić uczniów z iPadami przez lekcję, udostępnia i zbiera materiały, przypisuje zadania w różnych aplikacjach, obserwuje postępy i współpracuje z każdym z uczniów. Wszystko to aby pomagać nauczycielom skupić się na przekazywaniu wiedzy, a uczniom skupić się na jej zdobywaniu. Podczas warsztatów zaprezentujemy aplikacje Zadane oraz Klasa, a także pokażemy nowości które zostały wprowadzone do ich najnowszych wersji.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.