S2W11 Profesjonalne Laboratorium Informatyczne dla uczniów i studentów oparte na technologii CloudLabs. -J.Polak (sala 213)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
12:10 - 13:10

Lokalizacja
Sala 213

Kategorie


Profesjonalne Laboratorium Informatyczne dla uczniów i studentów oparte na technologii CloudLabs. Praktyczne zastosowanie w GWSH w Katowicach.

Prowadzący: dr Jan Polak – prodziekan kierunku informatyki Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach
Na warsztacie, na prostym przykładzie, uczestnicy doświadczą w jaki sposób może wyglądać nauka informatyki z wykorzystaniem możliwości drzemiących w indywidualnych wirtualnych laboratoriach komputerowych opartych na technologii CloudLabs. Łącząc tą technologię z metodami e-learningowymi otrzymujemy nowy wymiar edukacji informatycznej, w której podstawową rolę pełnią tzw. szkolenia „On demand“.
Program warsztatów prowadzący oparł na trzyletnich doświadczeniach wykorzystania technologii CloudLabs na kierunku informatyki w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.