S2W12 Interaktywna klasa z urządzeniami Wacom – Ł.Gierek, M.Utkowski – (sala 105)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
12:10 - 13:10

Lokalizacja
Sala 105

Kategorie


Notatki do lekcji, sprawdziany, konspekty, żółte karteczki, notesy – co jeszcze jest codziennością pracy typowego belfra? Ile myśli, pomysłów, spraw ginie nam w gąszczu dokumentów piętrzących się na biurku. Czas powiedzieć sobie dość, czas uwolnić swoje myśli zachować porządek i zacząć archiwizować swoje notatki w formie cyfrowych plików, które z łatwością można udostępnić uczniom podczas lekcji. Za pomocą tak naturalnej rzeczy jak pisanie w notatniku papierowym czy elektronicznym uczeń ma wgląd do wszystkich naszych lekcji nawet gdy jest nieobecny na zajęciach.
Na warsztatach dowiesz się jakie możliwości daje zwykły tablet z serii Intuos oraz elektroniczny notatnik Bamboo Slate. Sprawdź jak mając tablet, projektor i laptop zrobić tablicę interaktywną, którą połączymy z chmurą i tam zarchiwizujemy Twoje lekcje. Jeżeli to Cię jeszcze nie przekonało – sprawdź co potrafi ekran piórkowy Cintiq. Pracując z nim doznasz niesamowicie naturalnych odczuć pracy bezpośrednio na ekranie z wykorzystaniem pióra wrażliwego zarówno na nacisk jak i pochylenie.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.