S2W4 Kreatywny potencjał filmu poklatkowego [przedszkole i klasy I-III]- A.Wielgus, I.Grabarczyk (sala 111)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
12:10 - 13:10

Lokalizacja
Sala 111

Kategorie


Zapraszamy na warsztaty, na których pokażemy jak zorganizować lekcję dla grupy przedszkolnej lub klasy I-III i wspólnie stworzyć film poklatkowy w aplikacji StopMotion. Na warsztatach przekonacie się, że wykorzystanie formuły filmu poklatkowego uruchamia nie tylko kreatywność nauczyciela ale całej klasy, dodatkowo uczy pracy w grupach i efektywnego współdziałania. Zobaczcie jak kreatywnie złożyć życzenia wielkanocne lub szukać pierwszych oznak wiosny korzystając z aplikacji StopMotion.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.