S3W1 Przedmioty informatyczne po 8-letniej szkole podstawowej. Rozwiązania tradycyjne i elektroniczne – G.Jankowski, Helion (sala 123)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
13:20 - 14:20

Lokalizacja
Sala 123

Kategorie


Na warsztatach rozwiniemy zainicjowane na wykładzie zagadnienie dotyczące nauki przedmiotów informatycznych w liceach i technikach dla absolwentów ośmioletnich szkół podstawowych. Zarówno w zakresie informatyki na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, a także kwalifikacji wchodzących w skład zawodów technik informatyk i technik programista. Oferta obejmuje wieloformatowe podręczniki w postaci:
• ebooka online
• multibooka dostępnego offline i online
• tradycyjnej drukowanej książki oraz platformę edukacyjną z materiałami i funkcjonalnościami wspierającymi pracę nauczyciela zawierającą:
o testy online
o zadania otwarte
o szereg pomocnych plików do pobrania

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.