S3W10 PyTechBrain + Python – Elektronika, mechatronika, programowanie. – A.Jurkiewicz (sala 7)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
13:20 - 14:20

Lokalizacja
Sala 7

Kategorie


Dzisiejsza szkoła to nowe wyzwania. Programowanie nie musi być nudne i oparte tylko na matematyce. Na moich warsztatach będę chciał pokazać, jak można używając oprogramowania Python 3 zaprogramować światła na skrzyżowaniu z wykorzystaniem modułu mechatronicznego opartego o Arduino oraz diody LED. Wszystko z wykorzystaniem specjalnego rozwiązania dla bezpiecznych i nowoczesnych sal informatycznych opartego o FREE_Serwer – zgodnego z nową Podstawą Programową.

Uczestnicy nauczą się: sterowania urządzeniami PyTechBrain/Arduino z poziomu Python 3

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.