S3W15 Zastosowanie modelowania, animacji i druku 3D w edukacji, na podstawie projektu KOŁOBRZEG 3D – J.Kawałek (sala 127)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
13:20 - 14:20

Lokalizacja
Sala 127

Kategorie


Na podstawie trzyletniego projektu KOŁOBRZEG 3D, zaprezentuję jak za pomocą modelowania, animacji i druku 3D można poszerzyć umiejętności i wiedzę uczniów, zwiększyć atrakcyjność szkoły i zdobyć dodatkowe fundusze, a jednocześnie świetnie się przy tym bawić. Nie należę do młodych nauczycieli i nie raz słyszałem, że ze swoimi uczniami drukuję jakieś tam „ludki” i bawię się „klockami”. Co z tego, skoro mi i moim uczniom sprawia to wielką frajdę :-), a co ciekawe pokazaliśmy, że w szkole można coś co wielu wydaje się niemożliwe do zrobienia.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.