S3W6 Personalizacja komputerów w szkole przy pomocy Office 365, Azure i Intune. A.Rudnicki (sala 109)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
13:20 - 14:20

Lokalizacja
Sala 109

Kategorie


Masz już dość logowania na konta uniwersalne w Twojej pracowni? Serwer jest dla Ciebie poza zasięgiem? Masz Windows 10 w swojej pracowni i uczniowie korzystają z Office 365 w Twojej szkole? Dołącz komputery do Azure Active Directory i spersonalizuj logowanie komputerów. Każdy uczeń loguje się na swoje konto, ma swoje dane, a Ty wiesz co robił i zarządzasz komputerem dzięki usłudze Intune. I to wszystko dzięki temu, że masz w swojej szkole Office 365.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.