S4W14 Warsztaty „Scratch 3.0 + Micro:Bit = jeszcze więcej możliwości – G.Kędzia, A.Cieślarczyk (sala 105)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
15:20 - 16:20

Lokalizacja
Sala 105

Kategorie


prowadzący: Grażyna Kędzia, Anna Cieślarczyk, Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog (dawniej Stowrzyszenie Mistrzowie Kodowania)

Od stycznia 2019 r. możemy cieszyć się długo wyczekiwaną nową wersją programu Scratch. Zmieniło się bardzo wiele, doszły nowe funkcjonalności, co daje większe możli-wości wszystkim użytkownikom tego języka programowania. Jedną z dodatkowych opcji, którą pokażemy podczas warsztatów, jest możliwość połączenia Scratcha 3.0 z płytką Micro:Bit. To otwiera morze nowych możliwości przed tymi, którzy już programują w Scratchu i tymi, którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z programowaniem w tym języku.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.