S5W14 Myślimy projektowo czyli Design Thinking w edukacji wczesnoszkolnej – J.Apanasewicz(sala 127)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
16:25 - 17:25

Lokalizacja
Sala 127

Kategorie


Prowadzący: Joanna Apanasewicz, Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog (dawniej Stowrzyszenie Mistrzowie Kodowania)

Metoda Design Thinking (tak dobrze znana w biznesie) staje się coraz bardziej popular-na w edukacji i to już od najmłodszych lat. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, nastawienie na rozbudzanie twórczości u dzieci oraz praca zespołowa to główne wyznaczniki tej metody. Nic więc dziwnego, że nauczyciele dostrzegli potencjał edukacyjny Design Thinking i udowadniają, że już w edukacji wczesnoszkolnej można skorzystać z tego procesu. Podczas warsztatów podzielimy się dobrymi praktykami w tym zakresie i wypracowanymi materiałami.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.