S5W3 Jak poradzić sobie z algorytmiką i programowaniem w nowej szkole ponadpodstawowej? P. Perekietka (sala 213)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
16:25 - 17:25

Lokalizacja
Sala 213

Kategorie


Najważniejsza zmiana w nowej podstawie programowej do informatyki dotyczy algorytmiki i programowania. Uczeń nowej szkoły ponadpodstawowej będzie musiał zrozumieć i zaprogramować kilkanaście klasycznych algorytmów. Jak bezpiecznie i skutecznie zrealizować te tematy? Jak pracować z klasami humanistycznymi? Podczas wystąpienia opowiemy o tych i o wielu innych praktycznych aspektach nauczania algorytmiki i programowania w nowej szkole ponadpodstawowej.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.