S5W4 AR-trakcyjne lekcje, czyli jak stworzyć wirtualny świat i uczyć z rzeczywistością rozszerzoną? -K.Grabowski(sala 208)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
16:25 - 17:25

Lokalizacja
Sala 208

Kategorie


Dzięki rozszerzonej rzeczywistości uczeń ma zupełnie nowe sposoby powiązania tego czego się uczy ze światem realnym. Na warsztacie poznasz bezpłatne rozwiązania do generowania wirtualnych pomocy dydaktycznych. Dzięki technologii AR będziemy mogli wziąć udział w lądowaniu w Normandii, zajrzeć do wnętrza ziemi czy dowiedzieć się jak działa maszyna Gutenberga. Uczestnicy warsztatu będą mogli również zaprojektować swoje własne wirtualne przestrzenie osadzone w rzeczywistości rozszerzonej.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.