S6W13 BYOD („Bring Your Own Device”) w praktyce. Nowoczesne pomoce dydaktyczne bez pracowni komputerowej – A.Marciniak (sala 14)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
17:30 - 18:30

Lokalizacja
Sala 14

Kategorie


Uczeń na lekcji ze smartfonem w ręku? Zamiast konfiskować i zakazywać, pokażemy jak wykorzystać to bliskie i dobrze znane współczesnemu uczniowi narzędzie do nauki. Dzięki idei BYOD („Bring Your Own Device”) dostępność i liczba stanowisk w pracowni komputerowej nie jest już ograniczeniem, a uczniowie są zachęcani do przyniesienia i wykorzystania własnych urządzeń w trakcie lekcji. Zgodnie z ideą BYOD zachęcamy wszystkich uczestników o przyjście z własnymi urządzeniami (laptopy, tablety, smartfony itp.).

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.