S6W9 Scratch 3.0 w nauczaniu wczesnoszkolnym – A.Borowiecka, M.Borowiecki – OEIiZK(sala 205)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
17:30 - 18:30

Lokalizacja
Sala 205

Kategorie


Jak uczyć najmłodszych programowania? Podczas warsztatów przedstawimy propozycje ciekawych zajęć dotyczących algorytmiki dla najmłodszych. Zastanowimy się, jak kształtować kompetencje uczniów dotyczące rozwiązywania problemów i logicznego myślenia. Przygotujemy proste aplikacje w środowisku Scratch, korzystając z nowych możliwości trzeciej edycji tego środowiska. Warsztat przeznaczony dla nauczycieli klas 1-3 szkoły podstawowej, którzy chcą wprowadzać elementy programowania w języku Scratch na swoich lekcjach oraz innych zainteresowanych tematyką.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.