S8W1 Zamień słowo na obrazek – rozwiązywanie zadań algorytmicznych w Pythonie – A.Borowiecka, M.Borowiecki, OEIiZK(sala 205)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 31/03/2019
11:00 - 11:50

Lokalizacja
Sala 205

Kategorie


Zgodnie z nową podstawą programową każdy uczeń już od najmłodszych klas powinien mieć zajęcia związane z programowaniem. Zadaniem nauczyciela jest tak uczyć, by po pierwsze nie zniechęcić, po drugie zaciekawić, a po trzecie wyszukać uczniów naprawdę zdolnych w tym kierunku i we właściwy sposób zmotywować ich do dalszego pogłębiania zdobytej wiedzy. Na warsztatach zaprezentujemy skarbnicę ciekawych zadań związanych z szyfrowaniem i kodowaniem pochodzących z archiwów konkursów informatycznych LOGIA i miniLOGIA. Rozwiążemy przykładowe zadania w języku Python. Warsztat przeznaczony jest dla nauczycieli informatyki uczących lub planujących uczyć informatyki w starszych klasach szkoły podstawowej oraz innych zainteresowanych tematyką.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.