S8W4 Bezpieczna i Nowoczesna szkoła 21 wieku. J.Chwirot (sala 129)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 31/03/2019
11:00 - 11:50

Lokalizacja
Sala 129

Kategorie


Podczas naszego Warsztatu C-TEC SOLUTIONS przedstawimy różne sposoby dostarczania szkołom, nauczycielom i uczniom intuicyjnych rozwiązań w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na cyfryzację w edukacji oraz rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w szkole. Dowiedzą się Państwo więcej o funkcjach serwerów NAS SYNOLOGY, takich jak tworzenie planu pokoju, wdrażanie bezpiecznej komunikacji pomiędzy uczniami i nauczycielami, by uczynić z NASa główną bazę wiedzy szkolnej czy np. zaprojektowanych przez uczniów modeli 3D, które mogą wydrukować na drukarce 3D marki Zortax.
Pokażemy Państwu w jaki sposób szkoły mogą efektywnie i bezpiecznie korzystać z rozwiązań sieci bezprzewodowych i przewodowych EnGenius, dzięki którym szkoła będzie mieć wydajną bezpieczną sieć, co pozwoli skupić się na prowadzeniu zajęć bez obaw o sprzęt.
Poznacie również rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo wizyjne w szkole dzięki monitoringowi wizyjnemu 8Level oraz w jaki sposób efektywnie zabezpieczyć sieć przed niepożądanymi treściami dzięki UTM Sophos. Zapoznacie się Państwo jak zapewnić ciągłą pracę dzięki systemowi awaryjnego zasilania EVER.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.