S2W14 Multimedialne i tradycyjne wyposażenie szkolnych pracowni przyrodniczych, czyli nauczanie hybrydowe w praktyce -J.Świątek (sala 127)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
12:10 - 13:10

Lokalizacja
Sala 127

Kategorie


Nauczanie hybrydowe to coś więcej niż tylko podręczniki drukowane i e-booki. Zapraszamy na warsztaty, w trakcie których przedstawimy, jak połączyć nowoczesne i tradycyjne pomoce naukowe (książki, multimedia, symulacje, wyposażenie do wykonywania doświadczeń) w jeden spójny i harmonijny system, który wzajemnie się uzupełnia, a przy tym skutecznie przyciąga uwagę i angażuje współczesnego ucznia. W programie m.in. wykonywanie doświadczeń na podstawie zestawów wyposażenia szkolnych pracowni przyrodniczych dla szkół podstawowych LaboLAB: Biologia, a także upominek dla uczestników.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.