S2W2 Zapisywanie prostych algorytmów w języku C++. – G. Koba (sala 105a)

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 30/03/2019
12:10 - 13:10

Lokalizacja
Sala 105a

Kategorie


Warsztaty rozpoczniemy od tworzenia prostych programów, aby poznać środowisko programistyczne Pythona (IDLE). W programowaniu algorytmów zastosujemy instrukcje wejścia/wyjścia, zmienne, wyrażenia arytmetyczne i logiczne, instrukcje warunkowe i iteracyjne. Wyjaśnimy również, jak stosować funkcje (m.in. na przykładzie algorytmu wyszukiwania maksimum) i pokażemy stosowanie list do wprowadzania i wyprowadzania danych (m.in. na przykładzie algorytmu porządkowania przez wybór). Uczestnikami warsztatów mogą być osoby nieznające języka Python, a także posiadający podstawy tego języka (za szkół podstawowych i ponadpodstawowych). Autorka przygotowała zróżnicowane zadania, tak aby nikt na warsztatach się nie nudził.
Na zakończenie przewidziana jest niespodzianka z nagrodami.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

 1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”), sprawdzisz też w jakich salach odbywają się warsztaty.

 

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.